PL EN
ładuje…

Stylight – Porwanie czasopism modowych

Witaj w największej niezależnej europejskiej agencji mediowej.

Mediaplus jest innowacyjną agencją mediową dedykowaną dla obsługi marek Indywidualnych. Jeśli marzysz o kampaniach tak skutecznych, że będą powodowały dwucyfrowy wzrost obrotów, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną.

Z pewnością naszym wspólnym celem jest sprawienie, by Twoja marka wyróżniała się i została zauważona. Aby to osiągnąć, stale inwestujemy w nowe narzędzia, wcielamy w życie nietypowe rozwiązania i śmiałe idee, które pozwalają na uzyskanie jak najlepszych wyników i podniesienie skuteczności kampanii.

Aktualne projekty

O Nas

Zarząd

Wizja

Nagrody

Zasady Zarządzania

Kariera

Usługi

Planowanie Mediów w naszych rękach pozwala dotrzeć do tych, którzy naprawdę się liczą: kupujący. A jeśli chodzi o budżet, nie chodzi o kwestię jego wielkości. Chodzi o optymalizację. Nasz pezepis na sukces: kupowanie wynikające ze strategii.

+ MEDIA

Sukces oznacza zawsze krok do przodu, zrozumienie zarówno konsumentów, jak i rynku. Dlatego na pierwszym etapie badamy trendy i przekształcamy tę wiedzę w strategie, których potrzebujesz.

+ RESEARCH

MIĘDZYNARODOWO

Aby międzynarodowa kampania mediowa odniosła prawdziwy sukces, ważne jest, aby posiadać szeroką wiedzę na temat lokalnych rynków. Jednak aby to osiągnąć nie wystarczy jedynie obecność agencji w jak największej liczbie kraji. Do tego potrzebne jest doświadczenie i wiedza partnerów lokalnych, tylko to zapewni sukces komunikacji w różnych krajach.

+ Wszystkie lokalizacje

Kariera

 

Mediaplus jest innowacyjną agencją dla idywidualnych marek.  Czy potrafisz sobie wyobrazić prowadzenie tak skutecznych kampanii, które powodują dwucyfrowy wzrost obrotów? Dołącz do nas!

 

 

+ ROZPOCZNIJ PRACĘ

OFERTY PRACY

+ WSZYSTKIE OFERTY