PL EN
ładuje…

CAREER AT MEDIAPLUS

Kariera

Kochamy komunikację

W dziale komunikacji Mediaplus nic nie dzieje się bez regularnej wymiany zdań i otwartych dyskusji. Nasza polityka: Komunikujemy się w sposób jasny, bezpośredni i z szacunkiem. Wolimy rozmawiać ze sobą, nie o sobie.

Oferujemy perspektywy

Dzięki naszej kompleksowej pracy w ramach Serviceplan Group, będącej największą siecią agencji zarządzanych przez właściciela, oferujemy różnorodne możliwości rozwoju kariery w licznych lokalizacjach w Europie i na całym świecie. Sukces firmy Mediaplus jest mocno uzależniony od naszej wiedzy i doświadczenia, chęci oraz pasji do szukania najlepszych możliwych rozwiązań dla naszych klientów. Dlatego właśnie – oprócz naszego obszernego programu szkoleniowego i możliwości rozwoju – oferujemy miejsce na własne projekty i pomysły biznesowe, które promujemy przy pomocy czasu i pieniędzy.

Chciałbyś z nami pracować? Przejrzyj nasze oferty kariery.

Bierzemy przywództwo na poważnie

Dobre zarządzanie jest dla nas ważne i znaczące. Każdy kierownik musi być oceniany nie tylko przez pryzmat swoich wyników, ale także sukcesy na polu zarządzania zespołem. Stąd regularnie przekazywane informacje zwrotne i indywidualne  rozmowy na temat rozwoju zawodowego. Wartości, które wypracowaliśmy razem i zawarliśmy w misji naszego przedsiębiorstwa służą jako punkt orientacyjny w naszym codziennym życiu zawodowym.

Jesteśmy ciekawi

Żyjemy w interesujących czasach: krajobraz medialny i wykorzystanie mediów zmieniają się gwałtownie. Dzięki nowym technologiom powstają nowe formy komunikacji oraz nowe możliwości dotarcia do klienta na bieżąco. Poszukujemy ludzi, których media pasjonują i którzy chcieliby pomóc nam kształtować ten czas zmian.

Chciałbyś z nami pracować? Zapoznaj się z naszymi ofertami.

 

 

Rozwój najlepszych talentów

Rozwój najlepszych talentów (Building Best Talents - BBT) jest naszym idywidualnym programem przenaczonym dla najlepszych oraz przyszłych liderów Mediaplus. Każdy pracownik (zaczynając od stanowiska Senior) ma możliwość aplikować do 18 - miesięcznego programu i stawić czoła wymagającej selekcji. Program zawiera personal coaching, kursy oraz cztery tygodnie w jednym z naszych biur za granicą, a także możliwość zrealizowania wybranego pomysłu projektu z kolegami BBT.

Mediaplus Campus

Nasz Campus program co roku obejmuje ponad 200 ofert dotyczących różnych mediów i tematów marketingowych, w których wybrani wewnętrzni i zewnętrzni konsultanci dzielą się swoją wiedzą ekspercką. Ponadto oferowane są zaawansowane szkolenia, z udziałem jedo lub dwu dniowych seminariów, koncentrując się na tematach takich jak leadership, prezentacje i technika pracy, umiejętności społeczne i kursy językowe.

Mediaplus Labolatorium Innowacji

Labolatorium innowacji jest naszym wewnętrznym, zaawansowanym formatem szkoleń w zakresie wprowadzania, dyskusji i wdrażania innowacyjnych podejść do planowania i badań, strategii oraz narzędzi. Warsztaty Laboratorium Innowacyjnego oferują interaktywną platformę do ogłaszania i omawiania nowych zasad i wprowadzania innowacji.

 

POCZĄTEK KARIERY I ROZWÓJ ZAWODOWY W MEDIAPLUS

Nasze stwierdzenie: "Mediaplus – innowacyjna agencja dla mediów dostosowanych do potrzeb marki", stawia poprzeczkę wysoko. Wspaniałe, nowe pomysły i lepsze wyniki naszych klientów nie biorą się z niczego – są efektem ciężkiej pracy. Jedynie dociekliwość i poświęcenie wszystkich członków zespołu pozwalają je osiągać każdego dnia.

Dla profesjonalistów

Tym, którzy zdobyli już doświadczenie w dziedzinie planowania mediów i konsultingu, zakupie mediów lub badaniu rynku/mediów, oferujemy ambitne zadania i ciekawe możliwości rozwoju. Czekamy na Państwa aplikacje na konkretne stanowiska z naszego portalu z ofertami pracy, a także podania przesyłane z własnej inicjatywy!

Dla osób z doświadczeniem w innych branżach

Tym, którzy ukończyli szkolenia handlowe, ale nie posiadają doświadczenia w pracy w agencji, oferujemy konkretne szkolenie stanowiskowe w charakterze pracownika niższego szczebla w działach zakupów i księgowości, które przygotowuje do większych zadań. Absolwenci uczelni wyższych z doświadczeniem zawodowym w dziedzinie mediów mogą zacząć jako pracownicy niższego szczebla w dziale media planningu.

Program stażowy

Nasz 12-miesięczny program stażowy oferuje absolwentom praktyczną naukę media planningu i wyjątkową szansę na rozpoczęcie kariery. Nasi stażyści stają się częścią działającego zespołu, przechodząc przez wszystkie istotne działy: planowania mediów on- i off-line, zakupu mediów, księgowości i badań. Regularne dyskusje mające na celu omówienie postępów i stała osoba kontaktowa gwarantują, że program będzie skuteczny.

Każdy stażysta, oprócz naszego własnego kampusu, ma dostęp do indywidualnych zasobów renomowanego Uniwersytetu Steinbeis (8-10 dni stażu). Ponadto na naszych stażystów czeka 4-tygodniowa rotacja stanowisk w innych spółkach Grupy Serviceplan. Po pomyślnym ukończeniu programu, nasi stażyści mogą podjąć zatrudnienie przy ekscytujących zadaniach i klientach.