PL EN
ładuje…

sky
Livespots

IDEA

Komercyjna telewizja Sky jako jedyna na terenie Niemiec transmituje mecze Ligii Mistrzów na żywo bez przerw na reklamy. Naszym głównym celem było pokazanie tej unikalnej oferty w formie ekskluzywnego produktu i narobić w okół tego sporo hałasu!

19 lutego wystartowaliśmy z kampanią w 4 głównych niemieckich kanałach telewizyjnych (SAT.1, ProSieben, KabelEins, Sport1). Pojedynczy spot trwał 60 sekund w tym 40 sekund było transmisją na żywo aktualnie rozgrywanego meczu (w pierwszej emisji był to Arsenal vs Bayern Monachium). Na koniec każdego spotu zachęcaliśmy do założenia zamówienia pod podanym telefonem gorącej linii Sky.

Kampania została oceniona bardzo entuzjastycznie na terenie całego kraju już chwili jej ogłoszenia - na dzień przed pierwszym meczem Ligii Mistrzów - przez największe portale prasowe, gazety (w tym pierwsza strona BILD)prasę sportową, radio i media społecznościowe. Ponad 5.3 miliona osób widziało przynajmniej jeden spot w ramach kampanii. 

Kampania stała się też jednym z bardziej popularnych wątków na Twitterze, gdy to podczas jednej z 40 sekundowych emisji padł gol. 

W sumie, na zakończenie kampanii mogliśmy pochwalić się 60 milionami wyświetleń.

Informacja

Klient
Sky

oddział
TV

kategoria
Direct Marketing