PL EN
ładuje…

MEDIA

Healthcare media

WEFRA Mediaplus zapewnia kompleksowe usługi konsultingowe w sektorze mediów poświęconych opiece zdrowotnej w formie B2C (ang. business-to-consumer), oferują to, co najlepsze z dwóch różnych światów: osiem dekad doświadczenie w dziedzinie opieki zdrowotnej, połączone z najnowocześniejszymi narzędziami mającymi zwiększyć zwrot inwestycji w media. Jako część zorientowanej przyszłościowo spółki joint venture Grupy WEFRA i najbardziej innowacyjnej niemieckiej agencji medialnej Mediaplus, należącej do Grupy Serviceplan, zapewniamy najnowocześniejsze procesy planowania. Już w pierwszym roku pozwalają one osiągnąć 20% wzrost obrotów przy tym samym budżecie.

Zakres usług:

Strategiczne planowanie i indywidualne usługi konsultingowe B2C, zapewniane przez doświadczony zespół; zakup, wykonanie i kontrola nad całością przedsięwzięć medialnych; consumer planning na poziome krajowym i międzynarodowym w telewizji, radiu, mediach niestandardowych (tzw. ambientowych) i cyfrowych.

Obszar działania:

Transmedialne, zindywidualizowane planowanie mediów poświęconych opiece zdrowotnej w formie B2C, oparte o najlepsze możliwe opcje zakupu, służące zwiększeniu zwrotu z inwestycji medialnych.

Dziedziny:

Badania rynku i mediów; ocena planowania; kontrolowanie działalności konkurencji, planowanie i rozwój specjalnych form reklamy; zakup wszystkich usług medialnych z zakresu telewizji, radia, mediów ambientowych i cyfrowych.

Dowiedz się więcej o WEFRA Mediaplus.