PL EN
ładuje…

MIĘDZYNARODOWO

ŚWIATOWO

Mediaplus International posiada biura w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Francji i by zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta, fachowość i najwyższe kompetencje współpracuje z wiodącymi agencjami na całym świecie.

Dzięki temu może zaoferować wyjątkowo dopasowane strategie i współpracę w dowolnym regionie kraju i świata. Wszystkie agencje kooperujące w ramach grupy są ze sobą perfekcyjnie skomunikowane i precyzyjnie skoordynowane. Taka forma współpracy jest możliwa, tylko  dzięki partnerstwu z niezależnymi, nie sieciowymi agencjami zarządzanymi i prowadzonymi przez właścicieli.

Wielu klientów zarówno międzynarodowych jak i lokalnych już doceniło ten model i zaufało naszym usługom. Mogąc z powodzeniem planować swój efektywny rozwój, w oparciu o nasze rozwiązania.

We wszystkich biurach na całym świecie zatrudniamy licznych profesjonalistów, z których to wiedzy korzystają klienci w m.in. w Monachium, Bratysławie, Brukseli, Dubaju, Hamburgu, Helsinkach, Hoofddrop, Istambule, Kopenhadze, Lublanie, Londynie, Madrycie, Mediolanie, Moskwie, Nowym Jorku, Oslo, Paryżu, Pradze, Sztokholmie, Sofii, Warszawie, Wiedniu i Zurychu.

 

W praktyce działa to tak, że agencją główną jest dla Twojej firmy jest nasz lokalny partner niezależny i to on jednocześnie koordynuje zakres współpracy międzynarodowej. To rozwiązanie pozwala zminimalizować koszty. Mediaplus International, jako najmłodsza agencja w grupie, skutecznie zarządza portfolio, które obejmuje już klientów takich jak: HORNBACH (supermarkety budowlane), bonprix (katalogi wysyłkowe), BMW (motoryzacja) i WMF (wysokiej jakości sztućce oraz garnki).

W Mediaplus wszyscy i wszędzie staramy się, by Twoje marzenie mogło się ziścić.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami.