ASTRA COFFEE & MORE DOŁĄCZA DO GRONA KLIENTÓW MEDIAPLUS

ASTRA COFFEE & MORE DOŁĄCZA DO GRONA KLIENTÓW MEDIAPLUS

Kolejny klient w portfolio Mediaplus Warsaw

Do grona klientów Mediaplus dołącza Astra Coffee & More, polska marka z ponad 50-letnim stażem na rynku. Pierwsze wspólne działanie firm to kampania wizerunkowa dla marki More! z portfolio Astra Coffee & More. Mediaplus jest odpowiedzialne za zaplanowanie kampanii  i zakup mediów w TV i prasie.

Celem działań jest wzmocnienie wizerunku produktu i wzrost sprzedaży. Za strategiczny dobór mediów oraz planowanie,  monitoring i realizację kampanii odpowiada Mediaplus.

“Marka More! od początku była pionierska. Zarówno jej produkcję jak i launch poprzedziły badania konsumenckie. Chcieliśmy dać konsumentom produkt, którego faktycznie oczekują” - mówi Iwona Pyła CEO, Sales & Marketing Director w Astra Coffee & More. - “Podobnie innowacyjnego podejścia oczekujemy od partnera biznesowego. Oferta przedstawiona przez Mediaplus przekonała nas do powierzenia im działań mediowych w nowatorskim wydaniu” - dodaje.

Astra Coffee & More Sp. z o.o. znana wcześniej jako Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o. to polska marka z ponad 50-letnią tradycją. Obecnie w portfolio marki znajduje się 9 produktów.  

Kampania potrwa od kwietnia do połowy maja 2021.