PL EN
ładuje…

MEDIA

Mediaplus Forward

Mediaplus Forward pomaga młodym firmom typu start-up w udanym wejściu na rynek reklamowy.

Wspieramy młode, ekscytujące i unikalne marki w drodze na szczyt naszą wszechstronną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie mediów i marketingu, potężnymi narzędziami oraz siłą nabywczą i negocjacyjną jednej z największych i najbardziej innowacyjnych agencji medialnych.

Z determinacją dążymy do osiągnięcia wspólnego sukcesu i do tego, aby wypozycjonować markę w czołowej trójce na danym rynku.

Dzięki współpracy z nami, nasi klienci mogą skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenie w tworzeniu nowych marek (np. Cortal Consors, redcoon, CHECK24) oraz z naszego przedsiębiorczego podejścia w duchu partnerstwa, które tak długo charakteryzowało naszą pracę w ramach House of Communication: jesteśmy pierwszą i jedyną agencją medialną w Niemczech, oferującą Modele Wydajności (MfE, MfR) i dostarczającą własny kapitał na start.

Media planning we wszystkich mediach i kanałach jest podstawową działalnością naszej firmy, pozwalającą nam – w odróżnieniu od czysto medialnych partnerów – zaoferować naszym klientom dopiero rozkręcającym działalność niezależne i ukierunkowane na sukces planowanie mediów oparte o wnikliwą analizę grupy docelowej i sposobu w jaki korzysta z mediów.

Oferujemy:

  • Niezależne planowanie we wszystkich kanałach medialnych (telewizja, druk, online, out-of-home, radio, ambient)

  • Transmedialne podejście do planowania, z wykorzystaniem optymalnej zależności mediów klasycznych i cyfrowych

  • Skuteczny zakup mediów i optymalne rozmieszczenie

  • Wysokie zniżki i wysoka jakość

  • Informacje o kampanii i aktualizacje planów oparte na bieżących wynikach

  • Ilościowe i jakościowe badania rynku

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników

    Zainteresowani? W takim razie na co czekacie!