Badania

 

Insighty na temat marek, rynku, ludzi i mediów

Silne, innowacyjne strategie marketingowe i mediowe wymagają dokładnych badań, które dostarczają więcej niż tylko suche dane. Kluczem do sukcesu są dokładnie opracowane, strategiczne, zrozumiałe insighty konsumenckie i analizy. Nasz zespół Strategic Insights oferuje szerokie portfolio analiz lokalnych i międzynarodowych. Dodatkowo posiadamy innowacyjne narzędzia w obszarach wykorzystania mediów online i offline, trendów, grup docelowych, mocnych stron marki oraz wpływu komunikacji marki na tle konkurencyjnego środowiska.

Usługi

Media Research i Media Insights

Analizujemy strategie mediowe klientów, ich konkurentów i docieramy do precyzyjnie stargetowanych grup konsumentów – zawsze mając na uwadze ich wyniki biznesowe.

Wiedza o klientach

Insighty konsumenckie 360° pomagają nam opracować strategie medialne dla marek naszych klientów – ukierunkowane podejście do segmentów odbiorców poprawia wydajność. Analiza wyboru klientów i najważniejszych dla nich punktów kontaktowych umożliwia ich precyzyjne i skuteczne wskazanie.

Badania nad wpływem reklamy

Nasza analiza insightów w modelu 360° sprawia, że marki naszych klientów cieszą się popularnością wśród konsumentów, oraz pozwalają określić najbardziej efektywny miks mediów w celu zwiększenia wpływu reklamy na wczesnym etapie. W ten sposób stale mierzymy wpływ kampanii marketingowych we wszystkich kanałach medialnych.

Badania trendów i innowacji

Jakie trendy są obecne w mediach? Które z nich są istotne dla marek naszych klientów? Jak mogą rozwijać się innowacje i jakie wyzwania, szanse i zagrożenia będą ich następstwem? Śledzimy trendy mikro i makro we wszystkich sektorach i krajach, oceniamy wyzwania i możliwości, jakie się z nimi wiążą, i wykorzystujemy tę wiedzę do rekomendacji działań.

Kontakt

Business Development

Team Business Development

+48 22 203 60 00