Aktualności

Sprawdź więcej

GROUP ONE

Serviceplan Health Poland

Pharma Marketing

Serviceplan Health Poland - część Serviceplan Health Group, specjalizująca się w marketingu farmaceutycznym i komunikacji w zakresie zdrowego stylu życia. Zapewnia klientom idealne połączenie niezwykłej kreatywności, doskonałej treści medycznej, kampanii z cyfrowym sercem, a także zwinności mediów i produkcji. Wszystko pod jednym dachem i idealnie zharmonizowane ze sobą w jednym płynnym procesie. 

Media Ready

Video Content Masters

Filozofia Media Ready polega na maksymalnym zbliżeniu do siebie krańcowych elementów procesu tworzenia komunikacji reklamowej - potrzeby biznesowej klienta i efektu finalnego. Punktem wyjścia jest nie brief produkcyjny, tylko właśnie potrzeba klienta, a Media Ready w tak zdefiniowanym procesie pełni wszystkie role: zespołu kreatywnego, twórców filmowych i producentów.

SalesTube

Data Driven E-commerce

SalesTube to pierwsza w Polsce firma, która kompleksowo zajmuje się biznesem ecommerce. Misją SalesTube jest tworzenie e-handlu oraz wspieranie jego rozwoju na każdym etapie.Zespół tworzą eksperci, którzy przez lata zdobywali doświadczenie pracując dla największych polskich i globalnych marek, jednocześnie rozwijając marki własne w ramach Group One. 

Labcon

Influencer Marketing

Labcon oferuje strategiczne podejście do budowania własnego contentu na platformach typu YouTube, Facebook czy Instagram. Zajmujemy się tworzeniem strategii, produkcją contentu i zarządzaniem nim. Stawiamy na najnowsze technologie i zaawansowaną analitykę do badania insightów. Oferujemy też jakościowy, a nie zasięgowy dobór influencerów pod wybrane projekty.